0

وزیر علوم عنوان کرد : فعلا بنا بر آموزش غیرحضوری است.

وزیر علوم عنوان کرد؛

فعلا بنا بر آموزش غیرحضوری است

وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: با توجه به شرایطی که کشور ما از نظر شیوع ویروس کرونا دارد مبنای شروع کار فعلا به صورت آموزش مجازی است.

به گزارش خبرنگار مهر، منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری درباره سال تحصیلی جدید گفت: سال تحصیلی جدید از ۱۵ شهریورماه آغاز می‌شود و با توجه به شرایطی که کشور ما از نظر شیوع ویروس کرونا دارد مبنای شروع کار به صورت آموزش مجازی است.

وی ادامه داد: حتی امور مربوط به ثبت نام و انتخاب واحد هم مجازی خواهد بود کما اینکه سال‌های قبل نیز تقریباً به همین صورت بود ولی بالاخره شروع کلاس‌ها مجازی خواهد بود

وزیر علوم افزود: تجربه‌ای که ترم گذشته داشتیم، دانشجویان و اساتید را کمک می‌کند و انشاالله این ترم با رفع کسری و کمبودهایی که بر اساس گزارش‌ها در نیمسال قبل در برخی مناطق کم و در برخی مناطق بیشتر وجود داشته، ترم خوبی را پیش رو داشته باشیم.

غلامی با اشاره به آموزش حضوری نیز گفت: برنامه‌های دانشگاه‌ها برای زمانی که شرایط اجازه دهد برای حضور دانشجو نیز تنظیم شده است و اگر بیماری کرونا کنترل شود و ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و وزارت بهداشت اجازه برگزاری کلاس‌ها حضوری را بدهند، دانشگاه‌ها می‌توانند به سرعت به سیستم آموزش حضوری باز گردند.کد خبر 5014087

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

درود !

چطور می توانم شما را کمک کنم؟

لطفا جهت گفتگو بر روی آیکون سبزرنگ واتساپ کلیک کنید.

متشکریم

ایسما

× مشاوره از طریق واتساپ